Засоби для захисту від будівельного пилу

Небезпека пилу для органів дихання часто недооцінюється, перш за все, самими працівниками. Тим часом, робота без засобів захисту здатна привести до важких захворювань - від алергічних реакцій до пневмонії.

Якщо ви власник виробництва або керівник ремонтної бригади, Ваше завдання - забезпечити співробітників всім спектром засобів індивідуального захисту. У разі якщо ви працівник, то пам'ятайте, що недбале ставлення до пилу тягне за собою серйозні проблеми зі здоров'ям і навіть непрацездатність, тому завжди майте при собі хоча б одноразовий «л-200» »і не лінуйтеся використовувати його.

Виробники ЗІЗ випускають десятки видів респіраторів від пилу - від елементарних масок до складних рішень зі змінними фільтрами. Ваш вибір буде визначатися специфікою діяльності. Перш ніж придбати будь-який з представлених респіраторів, дізнайтеся, для захисту від яких загроз призначена ця модель.

Якщо говорити про звичайну виробничої або будівельного пилу, то ви можете вибирати з наступних моделей:
  • одноразова маска типу «л-200» »- найпростіше і дешеве рішення. Важливо пам'ятати, що такий виріб можна використовувати всього один раз - в подальшому респіратор не забезпечить потрібного ступеня захисту від пилу;
  • одноразові маски з клапаном видиху. Працювати в виробі такого типу комфортніше, ніж в попередньому, завдяки клапану, який виводить гаряче повітря і надлишки вологи;
  • одноразові респіратори конверторного типу: прості або з клапаном видиху.

Всі перераховані вироби відносяться до засобів початкового рівня, які використовуються, коли показник запиленості повітря не перевищує 4 допустимих норм. Якщо забруднення середовища вище, впоратися з цим допоможуть багаторазові респіратори зі змінними фільтрами. Маски складаються з декількох шарів поліуретану та поліетилену і обов'язково забезпечені клапанами видиху. Змінні вкладиші підбираються залежно від того, з якими речовинами доводиться мати справу.

Як вибрати і використовувати респіратор
  1. Приміряйте маску, оцініть щільність прилягання і комфорт. Виріб не повинен закривати огляд і заважати спілкуванню.
  2. Обов'язково переконайтеся, що товар був проведений відповідно стандартів якості. Краще, якщо це буде виріб від відомого виробника з хорошою репутацією.
  3. В процесі експлуатації стежте за щільністю прилягання маски - тільки так ви зможете забезпечити потрібний ефект.

Бажаєти дізнатися, де купити респіратори від пилу і інших шкідливих речовин? Звертайтеся до компанії «СИЗ». У нас представлені всі засоби індивідуального захисту за доступними цінами, наші кваліфіковані спеціалісти нададуть консультацію і допоможуть у виборі.