0 800 330 794 Бесплатно для всех операторов

Засоби для захисту від будівельного пилу

Небезпека пилу для органів дихання часто недооцінюється, перш за все, самими працівниками. Тим часом, робота без засобів захисту здатна привести до важких захворювань - від алергічних реакцій до пневмонії.

Якщо ви власник виробництва або керівник ремонтної бригади, Ваше завдання - забезпечити співробітників всім спектром засобів індивідуального захисту. У разі якщо ви працівник, то пам'ятайте, що недбале ставлення до пилу тягне за собою серйозні проблеми зі здоров'ям і навіть непрацездатність, тому завжди майте при собі хоча б одноразовий «л-200» »і не лінуйтеся використовувати його.

Виробники ЗІЗ випускають десятки видів респіраторів від пилу - від елементарних масок до складних рішень зі змінними фільтрами. Ваш вибір буде визначатися специфікою діяльності. Перш ніж придбати будь-який з представлених респіраторів, дізнайтеся, для захисту від яких загроз призначена ця модель.

Якщо говорити про звичайну виробничої або будівельного пилу, то ви можете вибирати з наступних моделей:
  • одноразова маска типу «л-200» »- найпростіше і дешеве рішення. Важливо пам'ятати, що такий виріб можна використовувати всього один раз - в подальшому респіратор не забезпечить потрібного ступеня захисту від пилу;
  • одноразові маски з клапаном видиху. Працювати в виробі такого типу комфортніше, ніж в попередньому, завдяки клапану, який виводить гаряче повітря і надлишки вологи;
  • одноразові респіратори конверторного типу: прості або з клапаном видиху.

Всі перераховані вироби відносяться до засобів початкового рівня, які використовуються, коли показник запиленості повітря не перевищує 4 допустимих норм. Якщо забруднення середовища вище, впоратися з цим допоможуть багаторазові респіратори зі змінними фільтрами. Маски складаються з декількох шарів поліуретану та поліетилену і обов'язково забезпечені клапанами видиху. Змінні вкладиші підбираються залежно від того, з якими речовинами доводиться мати справу.

Як вибрати і використовувати респіратор
  1. Приміряйте маску, оцініть щільність прилягання і комфорт. Виріб не повинен закривати огляд і заважати спілкуванню.
  2. Обов'язково переконайтеся, що товар був проведений відповідно стандартів якості. Краще, якщо це буде виріб від відомого виробника з хорошою репутацією.
  3. В процесі експлуатації стежте за щільністю прилягання маски - тільки так ви зможете забезпечити потрібний ефект.

Бажаєти дізнатися, де купити респіратори від пилу і інших шкідливих речовин? Звертайтеся до компанії «СИЗ». У нас представлені всі засоби індивідуального захисту за доступними цінами, наші кваліфіковані спеціалісти нададуть консультацію і допоможуть у виборі.