Які беруші краще вибрати для захисту від шуму?

Мільйони робітників, і службовців в усьому світі, умови праці яких пов'язані з високим рівнем шуму, піддаються загрозі слуху на виробництві. Шкідливий шум притупляє рівень слуху, в даному випадку відбувається наступне: протягом дня робочий поступово втрачає здатність добре чути, а вночі ця функція відновлюється, отже, втрата слуху на виробництві відбувається поступово, і протягом декількох років може розвиватися професійне захворювання, пов'язане з глухотою.

На жаль, втрачений слух не повертається, тому найефективнішим методом захисту органів слуху на виробництві є індивідуальні беруші для роботи на виробництві, які ефективно захищають органи слуху від виробничого шуму. Назва «беруші» говорить сама за себе - бережіть вуха, і сьогодні область їх застосування дуже обширна.

Беруші від шуму застосовують на будівельних майданчиках, в цехах виробництва легкої промисловості, в друкарнях, а також від шумів різних інструментів - електродрилів, газонокосарок, бензопили. Вони незамінні в домашніх умовах, коли людині потрібно створити умови тиші. Керівники підприємств зобов'язані в якості засобів індивідуального захисту видавати своїм робочим беруші для захисту від виробничого шуму, які можуть поглинати шуми до 34 децибел, і це сприятливо позначається на здоров'ї та самопочутті. Більш того, сучасні види беруш здатні блокувати шуми високої частоти до 45 децибел, абсолютно не заважаючи роботі і не створюючи соціальної ізольованості працівника. В цьому випадку дуже важливо, щоб зберігалася вентиляція вуха.

БЕРУШІ - ПОСИЛЕНИЙ ЗАХИСТ ВІД ШУМУ

Беруші - це спеціальні вкладиші, які вставляються в вушну раковину і створюють перешкоду між вушної перетинкою і виробничим шумом. Матеріал, з якого вони виготовляються, повинен відповідати ГОСТу, бути гіпоалергенним і гігієнічним, це може бути віск, поролон, пластик, поліуретан і силікон.

Беруші для виробництва виготовляють з матеріалів, здатних поглинати шум, але дозволяти чути сигнали і голоси, без яких неможливий виробничий процес. Більш того, така здатність берушей дає можливість чути зміни в роботі обладнання, що покращує продуктивність і забезпечує безпеку роботи. Беруші мають ще одну корисну особливість - вони щільно стикаються зі стінками вушного проходу і захищають вуха від попадання пилу і виробничого сміття.

Отже, можна зробити висновок, що беруші мають наступні переваги:

  • надійно захищають органи слуху робочого від виробничого шуму;
  • зберігають природну вентиляцію вуха, запобігають запотівання;
  • можуть використовуватися у вологих умовах;
  • зберігають чутність без вилучення з вуха;
  • відповідають необхідним вимогам і ГОСТам, можуть застосовуватися як засіб захисту органів слуху на виробництві.

Подбайте про своє здоров'я, бережіть слух, адже відновити його буде неможливо, а при сильному шумі на виробництві застосовуйте беруші.

Задумайтесь над Вашою безпекою вже зараз та замовте засоби захисту від шуму за вигідною ціною по тел.: +38(044)353-50-30, +38(068)462-50-30, +38(093)462-50-30, +38(066)462-50-30.