Як захистити слух під час роботи?

Існують різні засоби індивідуального захисту органів слуху: одноразові вкладиші, беруші, навушники пасивного і активного типу. Такі вироби застосовуються там, де неможливо якимось чином знизити рівень шуму.

У більшості випадків ЗІЗ органів слуху застосовуються у виробничих цехах, при поводженні з вогнепальною зброєю, під час робіт поблизу потужного звукового обладнання, злітних смуг і інших об'єктів з високим рівнем шуму. Доведено, що тривалий вплив шуму може негативно впливати на здоров'я людини, тому зневага спеціальними засобами захисту неприпустимо.

Щоб надійно захистити слух, по-перше, необхідно оцінити умови, в яких вам доведеться працювати. По-друге, варто підібрати потрібне ЗІЗ з урахуванням його характеристик. Слід купувати беруші або навушники з запасом шумозаглушення, адже виробник найчастіше вказує результати лабораторних випробувань, а не реального застосування виробу. По-третє, потрібно ознайомитися з правилами носіння обраного ЗІЗ і не відступати від них.

Якщо ви регулярно працюєте в умовах підвищеного шумового забруднення і відчуваєте на собі вплив різких і гучних звуків, не нехтуйте обстеженням у лікаря. Своєчасне виявлення розвиваються захворювань органів слуху дозволить вам вчасно підібрати більш ефективний засіб захисту або вжити інших заходів.

Коментарии: 0

Коментариев нет

Оставить коментарий

Ваш почтовый адрес не будет отображен. Обязательные поля отмечены символом - *