0 800 330 794 Бесплатно для всех операторов

Ваші руки скажуть Вам дякую!

Ні для кого не секрет, що наші руки потребують турботи та надійного захисту, коли ми працюємо, займаємося прибиранням, будівництвом або маємо справу з агресивним середовищем.

Робочі рукавички - надійний помічник в справі захисту наших рук, особливо якщо ці рукавички виготовлені з якісної сировини, відрізняються довговічністю і відповідають прийнятим стандартам якості.

Виробники та продавці рукавичок готові запропонувати нам незліченну кількість різних видів рукавиць, різноманітних за складом матеріалу, з яких вони виготовляються; технології виробництва, виду захисту від зовнішніх впливів, сфери їх застосування і т.д. У повсякденному житті ми звикли використовувати улюблені «універсальні рукавички». Ми копаємо ними картоплю, прибираємо і дезінфікуємо наш будинок, тягаємо будматеріали, фарбуємо паркан і т.д. Але подібна «універсальність» рукавичок часто йде на шкоду ефективності їх захисту. Практика показує, що в деяких випадках має сенс переплатити за якісний товар, щоб не перевіряти на собі наслідки використання неякісної екіпіровки.

Як же правильно орієнтуватися в різноманітті засобів захисту рук? Якими повинні бути робочі рукавички? Яким вимогам повинні відповідати робочі рукавиці? Як слід вибирати рукавички? Ми готові допомогти Вам в цих та багатьох інших питаннях! 

Компанія «СИЗ» має багаторічний досвід у продажу рукавичок для різних сфер застосування. Ми добре знаємо потреби українського споживача, цінуємо довгострокові відносини з нашими клієнтами, пропонуючи їм якісний продукт за розумною ціною. Наш каталог містить більше 500 найменувань робочих рукавиць:  рукавички трикотажнірукавички спеціалізованірукавички шкіряні і комбіновані, сучасні рукавички  “REIS” RYELLOWBERRY та  RSPANPU SB,   утеплені рукавиці, а також засоби по догляду за шкірою рук.

Ми пропонуємо Вам ознайомитися з невеликим переліком вимог, яким повинні відповідати зручні і якісні рукавички:
  • робочі рукавички повинні бути виготовлені з якісного матеріалу з використанням сучасних технологій виробництва;
  • охороняти руки, не доставляючи дискомфорт;
  • погіршувати тактильность при роботі з дрібними деталями або крихкими предметами;
  • пропускати повітря, забезпечуючи достатню вентиляцію;
  • відповідати розміру руки і не деформуватися при тривалому використанні;
  • рукавички повинні забезпечувати максимальний захист від механічних впливів, а також від інших зовнішніх факторів, з огляду на специфіку застосування спеціалізованих рукавичок.

Надійність і якість рукавичок компанії «СИЗ» заслужили високі оцінки у самих неупереджених суддів - наших покупців!