Ваші руки скажуть Вам дякую!

Ні для кого не секрет, що наші руки потребують турботи та надійного захисту, коли ми працюємо, займаємося прибиранням, будівництвом або маємо справу з агресивним середовищем.

Робочі рукавички - надійний помічник в справі захисту наших рук, особливо якщо ці рукавички виготовлені з якісної сировини, відрізняються довговічністю і відповідають прийнятим стандартам якості.

Виробники та продавці рукавичок готові запропонувати нам незліченну кількість різних видів рукавиць, різноманітних за складом матеріалу, з яких вони виготовляються; технології виробництва, виду захисту від зовнішніх впливів, сфери їх застосування і т.д. У повсякденному житті ми звикли використовувати улюблені «універсальні рукавички». Ми копаємо ними картоплю, прибираємо і дезінфікуємо наш будинок, тягаємо будматеріали, фарбуємо паркан і т.д. Але подібна «універсальність» рукавичок часто йде на шкоду ефективності їх захисту. Практика показує, що в деяких випадках має сенс переплатити за якісний товар, щоб не перевіряти на собі наслідки використання неякісної екіпіровки.

Як же правильно орієнтуватися в різноманітті засобів захисту рук? Якими повинні бути робочі рукавички? Яким вимогам повинні відповідати робочі рукавиці? Як слід вибирати рукавички? Ми готові допомогти Вам в цих та багатьох інших питаннях! 

Компанія «СИЗ» має багаторічний досвід у продажу рукавичок для різних сфер застосування. Ми добре знаємо потреби українського споживача, цінуємо довгострокові відносини з нашими клієнтами, пропонуючи їм якісний продукт за розумною ціною. Наш каталог містить більше 500 найменувань робочих рукавиць:  рукавички трикотажнірукавички спеціалізованірукавички шкіряні і комбіновані, сучасні рукавички  “REIS” RYELLOWBERRY та  RSPANPU SB,   утеплені рукавиці, а також засоби по догляду за шкірою рук.

Ми пропонуємо Вам ознайомитися з невеликим переліком вимог, яким повинні відповідати зручні і якісні рукавички:
  • робочі рукавички повинні бути виготовлені з якісного матеріалу з використанням сучасних технологій виробництва;
  • охороняти руки, не доставляючи дискомфорт;
  • погіршувати тактильность при роботі з дрібними деталями або крихкими предметами;
  • пропускати повітря, забезпечуючи достатню вентиляцію;
  • відповідати розміру руки і не деформуватися при тривалому використанні;
  • рукавички повинні забезпечувати максимальний захист від механічних впливів, а також від інших зовнішніх факторів, з огляду на специфіку застосування спеціалізованих рукавичок.

Надійність і якість рукавичок компанії «СИЗ» заслужили високі оцінки у самих неупереджених суддів - наших покупців!