Трикотажні робочі рукавички

У роботі будь-якого підприємства досить часто доводиться здійснювати специфічні види операцій, при виконанні яких потрібні  робочі рукавички. Саме вони досить часто використовуються промисловими підприємствами в якості основного  засобу захисту рук.

Трикотажні робочі рукавички виготовляються з бавовняної нитки із застосуванням автоматичних в'язальних машин. Це збільшує швидкість їх виготовлення, причому на якості самих рукавичок це жодним чином не відбивається. Залежно від виду робіт, для якого виробляються рукавички, трикотажні рукавички випускаються в декількох модифікаціях. 

  • Одношарові  трикотажні рукавички  - це рукавички, пов'язані в одну нитку. Вони є найдешевшими з усієї гами трикотажних рукавичок. Головний їх недолік - це їх нетривалий термін служби. Крім цього випускають такі ж одношарові рукавички в дві нитки. Однак при їх виготовленні застосовують більш товсту нитку, що істотно відбивається на терміні їх служби. При проведенні робіт з використанням цих рукавичок вони зношуються набагато менше. 
  • Двошарові рукавички - це рукавички, які пов'язані в одну або дві нитки. Їх можна використовувати для робіт на вулиці. Досить часто їх використовують в якості підкладки до  робочої рукавичці. Оскільки трикотажні рукавички виготовлені з бавовняної тканини, то в них можна працювати досить довго, при цьому рука не потіє і не втомлюється.

ПВХ покриття істотно збільшує зносостійкість трикотажних рукавичок і дозволяє застосовувати їх для більш широкого кола робіт. Саме ПВХ покриття зроблено у вигляді точок, що дозволяє добре утримувати предмет. Трикотажні  рукавички з ПВХ покриттям випускаються в різних варіантах виконання. На деяких з них шаром ПВХ покрита тільки наладонних частина, на інших ПВХ шаром покрита вся рукавичка. Мінімальний знос при використанні таких рукавичок - це лише одна з переваг трикотажних рукавичок ПВХ. Крім цього вони стійкі до розривів і не допускають проколів при роботі з ріжучими та колючими інструментами. Стирання пвх покриття при використанні - мінімально, що робить ці рукавички, втім, як і звичайні трикотажні рукавички, ефективним засобом захисту рук в процесі виконання робіт як на виробництві, так і в побуті.