Технологія CBR від UVEX: Захист очей від шкідливих факторів

Компанія UVEX розробила нову технологію CBR 65, яка дозволяє очками поліпшити контраст, зменшити вплив світлодіодного освітлення і зняти з очей напругу. Поверхні, що відбивають, світлодіодне освітлення, комп'ютери і інші сучасні пристрої випромінюють різкий, неприродне світло з високим вмістом синього, який з часом може завдати шкоди вашому зору. Ці фактори можуть створювати додаткове навантаження на очі, дискомфорт і втому. Компанія UVEX розробила технологію, яка допомагає позбутися від цих шкідливих факторів.

Нова технологія була застосована до двох базових моделей окулярів - UVEX ФЕОС сх2 і UVEX СПОРТСТАЙЛ. Тонування лінзи UVEX CBR 65 з 65% світлопередачей забезпечує висококонтрасний зір і захищає від шкідливого впливу світлодіодного світла.

Що означає абревіатура CBR в назві технології?
  • C = CONTRAST ENHANCEMENT (ПОЛІПШЕННЯ КОНТРАСТУ)

Інноваційна тонування лінзи CBR 65 забезпечує найкращий контраст для хорошого огляду навіть при розсіяному світлі. Допомагають персоналу сконцентруватися на роботі в виробничому приміщенні, під час складальних робіт або на відкритому повітрі.

  • B = BLUE LIGHT REDUCTION (ЗМЕНШЕННЯ ВПЛИВУ СИНЬОГО СВІТЛА)

Захисні окуляри UVEX з тонуванням CBR 65 знижують синє світло до 50%, забезпечуючи захист від випромінювання і зменшуючи ризик вікової макулярної дегенерації (ВМД), хронічного прогресуючого захворювання центральної області сітківки ока (макули), яке призводить до поступової втрати центрального зору, необхідного для чіткого сприйняття предметів.

  • R = RELAXED VISION (ЗНИЖЕННЯ НАПРУГИ ОЧЕЙ)

Точні інженерні або складальні роботи - існує багато видів праці, що вимагають безперервного рівня високої концентрації. Технологія UVEX CBR 65 знижує напругу очей. Легке тонування лінзи має світлопроникність 65% і зменшує впливу синього світла до 50% (при довжині хвилі 450нм), що створює оптимальні умови роботи при дуже яскравому штучному або природному освітленні. Результатом цього є можливість для людини повністю сконцентруватися протягом тривалого періоду часу.

Технологія CBR 65 - інноваційна розробка UVEX, захисні властивості якої покращують захисні властивості окулярів за трьома напрямками, тим самим роблячи роботу більш комфортною як в приміщенні, так і на відкритому повітрі.