Робочі рукавички утеплені

Робочі рукавички з утепленням відрізняють підвищена міцність і відмінна теплоізоляція. Їх основне завдання - захистити руки від пошкоджень і травм, а також забезпечити комфортну роботу в умовах мінусових температур.

Сфера використання:
Утеплені робочі рукавички широко застосовуються в будівельній галузі, а також на виробничих підприємствах і в промисловості. Ряд моделей підходить для використання в господарських цілях. Завдяки спеціальним матеріалам вироби зберігають тепло і дозволяють комфортно виконувати роботи в умовах низьких температур, в тому числі на відкритому повітрі. Вони незамінні для проведення вантажно-розвантажувальних операцій, наприклад, на об'єкті, що будується, або зварювання в холодному цеху. Вироби підходять для робіт, де потрібен контакт з розжареними поверхнями і гарячими речовинами.

Основні переваги даної моделі:

Ватний і хутряної утеплювач, основа з трикотажного полотна.
Рукавички дуже щільно прилягають до руки за рахунок наявності манжет з гумками, при цьому долоня не потіє.
Зносостійкість, стійкість до пошкоджень різного характеру.
Хороша теплоізоляція - руки не мерзнуть навіть у мороз.
Гіпоалергенні матеріали (шкіра, хутро, бавовняна тканина).
Наявність маленьких і великих розмірів.

Наладонники утеплених рукавичок мають додаткову підкладку, що забезпечує міцне захоплення гладких і вологих поверхонь. Вони не затрудняють руху, дозволяючи виконувати роботу в найскладніших умовах. Якщо Вас цікавлять подробиці, зверніться за консультацією до нашої компанії, де кваліфіковані фахівці допоможуть підібрати індивідуальний комплект спорядження і організують доставку замовлення.