Особливості роботи в респіраторі

Перші респіратори з'явилися ще в XVI столітті. З тих пір вони сильно змінилися. Саме тому сучасні засоби захисту органів дихання здатні забезпечити комфортну роботу в будь-яких умовах.

Виробництво респіраторів регламентовано державними стандартами, що гарантує повний захист співробітників при роботі під шкідливої і небезпечної середовищі. Саме тому варто вибирати надійного постачальника, який реалізує якісну стандартизовану продукцію. І ми з радістю у цьому Вам допоможемо!

Що слід пам'ятати при роботі в респіраторі?
  • Робота не повинна займати дуже багато часу, її необхідно чергувати з відпочинком. При цьому фізичне навантаження має бути в межах допустимого витрати кисню.
  • При появі прискореного дихання або головного болю та інших ознаках надлишку вуглекислого газу необхідно припинити роботу і продути дихальний мішок. У разі появи ознак фізичного або нервового напруження (прискорене дихання) рекомендується зробити кілька глибоких вдихів.
  • Необхідно видаляти слину і вологу, а також контролювати запас кисню.
  • Не допускається ведення розмов (включаючи короткочасні).
  • При роботі в умовах низьких температур можливі неполадки в роботі приладу: примерзанню дихальних клапанів, замерзання слюновидаляючого насоса, зменшення періоду роботи апарату і т.п.
У яких випадках необхідна робота в респіраторі?

Респіратори є невід'ємною частина обмундирування представників багатьох професій, чия робота передбачає контакти з небезпечними і отруйними сумішами:

  • представники аварійно-рятувальних служб, пожежники (небезпека вдихання вуглекислого і чадного газу, робота в умовах туману, великого пилу, пара з високою температурою);
  • співробітники лабораторій (небезпека контакту з бактеріями, грибками і вірусами);
  • шахтарі (постійна робота в умовах нестачі кисню на великій глибині).

Сучасні засоби індивідуального захисту органів дихання дозволяють звести до мінімуму ризик нанесення шкоди здоров'ю представників подібних професій.

Ознайомитись з продукцією  захисту органів дихання, можно всього в один "click" за посиланням: https://bit.ly/2uqGt1v