Основні види респіраторів

Респіратори є обов'язковими елементами роботи для тих, чия трудова діяльність пов'язана з роботою в умовах підвищеної небезпеки для здоров'я. Вони з'явилися багато століть тому, однак сьогодні забезпечують захист від різних видів забруднень повітря. Такі засоби захисту органів дихання дозволяють зробити безпечною роботу в приміщеннях зі шкідливими газами, парами лугів, кислот неорганічного і органічного походження. 

Існує кілька способів їх класифікації:

  • За сферою діяльності працівника. У цьому випадку виділяють промислові, військові та медичні респіратори. Кожна модель відрізняється конструкцією в залежності від особливостей трудової діяльності працівника.
  • За типом конструкції. Вони можуть бути простими, полегшеними або спеціалізованими. Потрібну модель необхідно підбирати в залежності від умов на виробництві.
  • За ступенем захисту дихальних шляхів. Найпростіші моделі дозволяють захиститися від пилу, диму або туману. Більш складні респіратори гарантують надійний захист організму від парів шкідливих речовин органічного та неорганічного походження.
  • По виду клапана видиху. Виріб з клапаном необхіден для знаходження і роботи в приміщеннях з мелкодісперснимі частинками.
  • За типом фільтрації. Виділяють протиаерозольні, протигазні і комбіновані респіратори. Перші призначені для захисту від високого вмісту пилу і зважених часток в повітрі, а також від парів металів. Протигазні захищають від металів, лугів і кислот, що містять сірку суспензії, парів ЛФМ. Комбіновані моделі забезпечують надійний захист при роботі в середовищі, насиченою будь-якими видами суспензій і парів.

Компанія «СИЗ» представляє величезний асортимент респіраторів будь-яких видів. У нас Ви зможете підібрати моделі для роботи представників різноманітних професій, чия діяльність передбачає перебування в несприятливому середовищі.