Коли слід надіти каску?

Каска - це спеціальний головний убір, необхідний для захисту голови від травмування. Застосування цього ЗІЗ виправдано в будь-якому випадку, коли є ризик отримання удару зверху або збоку.

Каски є обов'язковою деталлю спецодягу представників багатьох професій, наприклад шахтарів, рятувальників, комунальників, будівельників. Ці спеціальні головні убори використовуються під час проведення підземних робіт, опиловки дерев, ремонту електричних мереж, каналізаційних оглядових колодязів та інших об'єктів. Носіння каски представниками різних професій регламентується українським законодавством.

Без цього засоба індивідуального захисту не можна приступати до будівельних робіт і навіть просто перебувати на майданчику. Якщо мова йде про висотне будівництво, навіть невеличкий камінець, що впав на голову, наприклад, з 15-го поверху, може завдати смертельну травму. Саме тому каска є обов'язковим елементом спецодягу.

Носіння такого ЗІЗ необхідно і поблизу працюючої техніки, наприклад автовишок, маніпуляторів, кранів. Найчастіше доцільно і носіння каски на великих складах, де ведеться штабелювання на висоті 3 і більше метрів. Спеціальний головний убір доречний і там, де є ризик удару головою о тверду поверхню, наприклад, під час спелеологичних експедицій.

Каска береже ваше життя і здоров'я, тому не нехтуйте її носінням на небезпечних об'єктах, зателефонуйте в компанію "СІЗ" і наші спеціалісти допомужуть Вам у даному питанні.