Для чого потрібні спілкові рукавички?

Cпілкові рукавички сьогодні можна побачити у працівників різних галузей промисловості і не тільки. Вони забезпечують надійний захист рук, а за рахунок своєї невисокої ціни стають одним з кращих варіантів індивідуального захисту.

Вони виробляються з спилок - продукту шкіряного виробництва, який утворюється після поділу шкіри на шари. Верхній шар використовується для пошиття різних виробів, а середній і нижній - для пошиття спілкових рукавичок.

Властивості виробів:
  • Захищають шкіру рук від порізів, проколів та інших механічних впливів. Це можливо за рахунок того, що середній і нижній шари шкіри мають підвищену міцність. Тому спілкові рукавички здатні захищають руки робітника від будь-яких пошкоджень, включаючи і випадкові іскри від зварювання.
  • Висока зносостійкість і стійкість до стирання. Спілкові рукавички можуть служити тривалий час, що робить їх вигідним придбанням для промислового підприємства.
  • Надійний захист від високих і низьких температур. Спілок відрізняється чудовими теплоізоляційними властивостями, що дозволяє використовувати рукавички в умовах високих температур. Залежно від методу обробки і додаткових шарів вони допускають роботу при сильних морозах (до -40 ° C). Для утеплення можуть використовуватися різні матеріали: синтепон, штучне хутро та ін.
  • Високий ступінь зчеплення з поверхнями. Хороше зчеплення робить роботу не тільки більш комфортною, а й ефективною, безпечною.

Комфорт при роботі і хороший зовнішній вигляд. За рахунок повітропроникності шкіри спілкові рукавички дозволяють шкірі дихати, тому руки при роботі менше потіють і втомлюються, що позначається і на ефективності роботи співробітника.

Єдиний недолік спілкових рукавичок полягає в тому, що вони вбирають вологу (дощ, сніг та ін.), Через що може змінитися і структура матеріалу. Тому використання виробів в умовах атмосферних опадів не рекомендовано.

Такі властивості виробів дозволяють використовувати їх працівникам різних професій, включаючи зварювальні роботи і роботи на відкритому повітрі в умовах низьких температур.